Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Konkurs fotograficzny NOWYDWORMAX

Szukamy gwiazdy miasta, która żyje na maksa!
Z impetem wchodzimy w 2018 rok. Chcemy poznać mieszkańców, którzy żyją aktywnie. Jeśli pasuje do Ciebie ten opis, pokaż nam na zdjęciu swoją sportową pasję, talent artystyczny, ciekawe hobby, działalność społeczną lub nietypowe spojrzenie na miasto. Bądź inspiracją dla innych! Nagrody czekają.
Zdjęcia przyjmujemy do końca października. Do tego czasu trzy razy nagradzać będziemy bohaterów najlepszych fotografii bonami zakupowymi do największej i najlepiej rozpoznawalnej sieci dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Jedną z nagród o wartości 300 zł przyznawać będzie powołane przez organizatora jury, biorąc pod uwagę walory estetyczne i przekaz zdjęcia. Drugą – bon o wartości 100 zł – publiczność w głosowaniu na miejskim Facebooku. Wszystkie zdjęcia mają szanse ukazać się w miejskich publikacjach. Kto wie, może to właśnie Ty pojawisz się na okładce kolejnych „Faktów Nowodworskich”?!  
Regulamin oraz kartę zgłoszenia znajdziesz na www.nowydwormaz.pl w Strefie Mieszkańca. Jeśli jesteś niepełnoletni, potrzebujesz zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Musisz pamiętać, aby zdjęcie było odpowiedniej jakości. Na fotografie czekamy pod adresem konkurs@nowydwormaz.pl.
Wierzymy, że największym bogactwem miasta są jego mieszkańcy. Zależy nam, aby promować godne naśladowania postawy i zarażać nimi innych. Wielu nowodworzan prowadzi życie pełne pasji i aktywności. Warto by więcej osób się o tym dowiedziało.

Partnerem konkursu jest firma ABFOTO – dobrze znana pasjonatom fotografii ogólnopolska sieć kilkudziesięciu profesjonalnych salonów fotograficznych i GSM zlokalizowanych w prestiżowych galeriach handlowych, oferujących Klientom szeroką gamę nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się usług. Dzięki firmie ABFOTO każdy uczestnik konkursu otrzyma 50% kupon rabatowy na AB Fotoksiążkę – wyjątkowy, personalizowany album ze zdjęciami, zwycięzcy (zarówno w kategorii jury jak i publiczności) będą mogli wykonać sobie 42-stronicową AB Fotoksiążkę zupełnie za darmo, a najmłodszy i najstarszy uczestnik otrzymają dodatkowo zestaw upominków: selfiestick i etui na smartfon. Więcej informacji o firmie ABFOTO i AB Fotoksiążce na www.abfoto.pl.

  • Logo ABFOTO

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy]

Newsletter