Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

 • -

Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Nowym Dworze Mazowiecki

Zadanie polega na budowie hali (sali) sportowej wraz z widownią przy Szkole Podstawowej nr 7 zlokalizowanej przy ul. Młodzieżowej 1 w Nowym Dworze Mazowieckim, a wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr 1 – w technologii budownictwa wysoko energooszczędnego.
Wymiary obiektu sportowego wynoszą 5 925 m x 3 580 m, a maksymalna wysokość hali to 8 m.
Zakres robót obejmuje:
- Budowę budynku głównego (powierzchnia użytkowa projektowana: 4 558,51 m², kubatura brutto budynku 37 344,7 m3),
- Budowę budynku łącznika (powierzchnia użytkowa projektowana: 107,60 m², kubatura brutto budynku 648,3 m3),
- Plan zagospodarowania terenu.

Budynek główny zaprojektowano w konstrukcji tradycyjnej, jako 4 kondygnacyjny o 3 kondygnacjach nadziemnych i 1 kondygnacji podziemnej.

W ramach zadania inwestycyjnego wyodrębniono kilka głównych stref funkcjonalnych:

 • zespół sali gimnastycznej z widownią i holem wejściowym zlokalizowanym na przestrzeni parteru i I piętra. Hala posiada trybuny stałe na 502 osoby (w tym 4 miejsca dla osób niepełnosprawnych). Hala sportowa ma charakter wielofunkcyjny, będzie obsługiwać równorzędnie 3 boiska do siatkówki oraz posiadać jedno boisko do koszykówki i jedno duże boisko o wymiarach 40 x 20 m do gry w piłkę nożną lub ręczną. W skład zespołu wchodzą także toalety ogólnodostępne dla widzów, szatnia na odzież wierzchnią, pomieszczenie administratora.
 • zespół rekreacji i sal sportowych umieszczony w piwnicy, w skład którego wchodzi sala fitnessu / sala gimnastyki korekcyjnej, siłownia, mała sala tenisa stołowego / bilarda, mała sala gimnastyczna / sala baletowa, dwa boiska do squasha oraz zespół rekreacji i odnowy;
 • zespół szatni z zapleczem higieniczno – sanitarnych przeznaczonych dla zawodników i trenerów;
 • strefa techniczna, która skupia niezbędne dla funkcjonowania obiektu pomieszczenia techniczne, magazynowe i serwisowe.

W ramach inwestycji planowane jest także zagospodarowanie przyległego terenu tj. wykonanie dróg kołowych, parkingów, ciągów komunikacji pieszej oraz instalacji zewnętrznych przyłączeniowych.
Przy obiekcie znajdować się będą terenowe urządzenia sportowe o nawierzchni sztucznej– bieżnia (4 tory) oraz skocznia w dal.
Komunikacja w budynku oraz z istniejącym budynkiem szkoły a także pomieszczenia socjalne i sanitariaty są w pełni dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Na realizację zadania Miasto Nowy Dwór Mazowiecki otrzymało dofinansowanie od Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej.

Całkowita wartość inwestycji: 19 467 117,00  PLN, kwota dofinansowania ze środków FRKF to 2 000 000,00 PLN.

Inwestycja dofinansowana przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach Programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej.

 • Ministerstwo Sportu i Turystyki
wyświetl galerię w Cooliris
 • Wielofunkcyjna sala gimnastyczna.
 • Trybuny na sali gimnastycznej.
 • Ścianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej.
 • Sala baletowa.
 • Pomieszczenie techniczne.
 • Boisko do squasha.

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter