Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Straż Miejska

Stronicowanie

 • Miejski monitoring coraz większy….

  2019.01.14

  Zwiększa się obszar miasta objęty miejskim monitoringiem. Zgodnie z zamierzeniami w naszym mieście przybywa kamer rejestrujących obraz, obecnie są już w każdej dzielnicy.

  Najwięcej kamer, bo 11 jest w centrum miasta, w Parku Wybickiego i jego okolicach jest 9. Na osiedlu „Pólko” jest już 5 kamer, na Nowodworzance są 3. Na terenie Osiedla Młodych jest 7 kamer, natomiast w Modlinie i Modlinie Twierdzy są po 3 kamery.

  Jednocześnie informujemy mieszkańców, że zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami zarejestrowany obraz zdarzeń, niezawierający dowodów pozwalających na wszczęcie postępowania karnego albo postępowanie w sprawach o wykroczenia lub dowodów mających znaczenie dla tych postępowań, przechowujemy przez okres 50 dni od daty dokonania nagrania, poczym ulega on zniszczeniu.                              

 • O krok od tragedii

  2019.01.08

  Około godziny 21:00 w piątek 4 stycznia b.r. do dyżurnego nowodworskiej straży miejskiej zadzwoniła osoba informując o leżącym na torach mężczyźnie w rejonie dworca kolejowego w Modlinie Starym. Niezwłocznie na miejsce został skierowany patrol, który potwierdził tą informację, funkcjonariusze po upewnieniu się od pracownika kolei, że ruch pociągów został wstrzymany na szlaku udali się do mężczyzny, który kurczowo trzymał się szyny kolejowej oraz nie reagował na polecenia. Strażnicy chcąc jak najszybciej zabrać mężczyznę z toru użyli środków przymusu bezpośredniego i przetransportowali go w bezpieczne miejsce. Ujęty mężczyzna został przekazany policji, należy nadmienić, że podczas wieloletniej służby na terenie miasta, strażnicy już po raz trzeci zapobiegli tragedii na torach. Dzięki sprawnej i szybkiej reakcji strażników nie doszło również do większych utrudnień w ruchu pociągów na tym odcinku szlaku kolejowego.

 • Pamiętajmy...

  2018.10.31

  Zapalmy symboliczny znicz w szczególności tym nieznanym żołnierzom, których bliscy zapalić im nie mogą.
  Pamiętajmy.
   

 • Pies na murze

  2018.08.27

  Podczas sobotniego patrolu 25 sierpnia strażnicy otrzymali informację o psie, który przebywa w rejonie Korony Utrackiej, według informacji zwierzę prawdopodobnie potrzebuje pomocy. Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce gdzie po pewnym czasie zauważyli na murze psa, który nie potrafił z niego zejść. Małego czworonoga bezpiecznie zabrano z tego miejsca i przewieziono do lecznicy weterynaryjnej „Mastif”, gdzie z pomocą personelu przychodni pies w bardzo krótkim czasie został oddany do adopcji.

 • Zaginął pies

  2018.06.08

   

  Zaginął pies rasy Alaskan Malamut-Asman, duży, maści białej z brązowymi oczami. Pies jest nieufny do obcych, osoby, które posiadają wiedzę na temat przebywania tego psa proszone są o kontakt telefoniczny z Dyżurnym SM pod nr telefonu 22-51-22-112.

 • Pierwsze miejsce dla Straży Miejskiej

  2018.03.28
 • Wandal w parku

  Wandal w parku

  2016.05.31
  W nocy z poniedziałku na wtorek tj. 30/31 maja br. operator monitoringu miejskiego ok. godz. 23.30 spostrzegł młodego mężczyznę, który uszkodził fontannę na Skwerze Dobrogosta
 • Wizyta Policji Miejskiej z Łotwy w NDM

  Wizyta Policji Miejskiej z Łotwy w NDM

  2016.05.25
  We wtorek 24 maja br. w naszym mieście gościli z wizytą: Komendant Policji Miejskiej (odpowiednik naszej Straży Miejskiej) z miasta Daugavapils (Dyneburg) na Łotwie Vladimirs Gudakovskis wraz z delegacją oraz Prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych Rzeczypospolitej Polskiej Kom. Artur Hołubiczko
 • Akcja krwiodawstwa i rejestracja dawców szpiku

  Akcja krwiodawstwa i rejestracja dawców szpiku

  2015.09.01
  19 września przy Paderewskiego 7.
 • Wraca „Bezpieczna droga do szkoły”

  Wraca „Bezpieczna droga do szkoły”

  2015.08.31
  Od 1 września rusza kolejna edycja akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Jak zawsze prowadzić ją będą nowodworscy strażnicy miejscy.

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy]

Newsletter