Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Cicha noc w NOK-u

WIĘCEJ NIŻ KINO to nie tylko  szansa na obejrzenie ciekawych filmów, ale także możliwość spotkania się z wybitnymi przedstawicielami ze "świata filmu”: producentami, reżyserami, scenarzystami, operatorami, aktorami, dziennikarzami.

„CICHA NOC”
Sscenariusz i reżyseria:  Piotr Domalewski.
Obsypany nagrodami: 9 Orłów, Złote Lwy.
Debiut reżyserski Piotra Domalewskiego.
Czas projekcji: 97 min.

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.
Gościem wieczoru będzie odtwórczyni głównej roli kobiecej: AGNIESZKA SUCHORA.

Agnieszka Suchora - rocznik 1968 - w 1990 ukończyła studia na PWST w Warszawie. Od debiutu w roli Sary w Komediancie Thomasa Bernharda (reżyseria: Erwin Axer, prem. w 1990) jest aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. Występowała Kabarecie Olgi Lipińskiej w TVP. Popularność na szklanym ekranie przyniosła jej rola siostry Basi Es w sitcomie Daleko od noszy. Od 2016 gra w serialu Pierwsza Miłość. W 2018 otrzymała ORŁA w kategorii Najlepsza drugoplanowa rola kobieca za rolę Teresy w filmie Cicha Noc.
Prywatnie Agnieszka Suchora jest córką polskiego aktora Piotra Suchory i żoną aktora Krzysztofa Kowalewskiego; mają córkę Gabrielę. Jest współwłaścicielką sklepu wnętrzarskiego A&A Bath w Warszawie oraz projektantką wnętrz i mebli.
Wieczór poprowadzi tradycyjnie red. Stanisław Zawiśliński.

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1A
27.04.2018 r. godz. 19.00
Wstęp wolny.

  • autor: NOK
  • 27.04.2018 r. godz. 19:00 w NOK-u "Więcej niż kino" -...

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy]

Newsletter