Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Strajk nauczycieli - propozycje dla dzieci i rodziców

Szanowni Rodzice,

Jeśli nie będziecie mieli możliwości zaopiekowania się dziećmi podczas egzaminów gimnazjalnych w szkołach jesteśmy na to gotowi. Większość szkół ma możliwość zaopiekowania się dziećmi w świetlicach szkolnych. Jeżeli nie będzie to możliwe z powodu strajku nauczycieli, zorganizowaliśmy pobyt dzieci w naszych placówkach.

NOSiR – dzieci, które nie będą mogły zostać w świetlicy szkolnej zostaną pod opieką instruktora w Nowodworskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Jeżeli będą posiadały stroje kąpielowe, możliwe są zajęcia na pływalni. Będzie zorganizowany transport ze szkoły do NOSiR i z powrotem.

NOK – o godzinie 9. oraz o godzinie 11. odbędą się seanse filmowe dla najmłodszych. W razie potrzeby dzieci będą mogły z nich skorzystać pod opieką osób uprawnionych.

Od momentu kiedy dzieci przyjdą do szkoły znajdą się pod opieką osób posiadających kwalifikacje pedagogiczne. Po skończonych egzaminach, czyli po godzinie 13., dzieci otrzymają posiłek w szkołach.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna – będzie otwarta od godziny 8. Uczestnictwo dzieci odbywać się będzie na zasadach ogólnych, bez specjalnej opieki, z możliwością skorzystania z czytelni i komputerów.
 

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy]

Newsletter