Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

NDMkowe opłaty i bonusy

Stworzyliśmy NDMkę tak, aby korzystanie z niej było maksymalnie efektywne oraz, aby wiązało się to z minimum formalności i opłat. Po założeniu konta na stronie https://my.roovee.eu zostaniesz poproszona/y o dokonanie opłaty inicjalnej (do wykorzystania na przejazdy z możliwością zwrotu) w wysokości minimum 10 zł. Możesz jej dokonać kartą lub przelewem. Po dotarciu środków na Twoje konto – możesz już korzystać z NDMki.
Korzystanie z roweru jest bezpłatne przy wypożyczeniach nie dłuższych, niż 30 minut. Powyżej tego czasu na Twoim koncie naliczona zostanie opłata wysokości 5 groszy za każdą rozpoczętą minutę wynajmu. Dodatkowe opłaty mogą zostać naliczone za zakończenie wynajmu poza Strefą Parkowania, poza obszarem funkcjonowania NDMki, za zakończenie roweru w miejscu niezgodnym z regulaminem oraz za korzystanie z roweru niezgodne z regulaminem.
Jeśli jednak nie chcesz płacić za korzystanie z NDMki, to nie płać! Odstaw rower po zakończeniu wynajmu do oznaczonej Strefy Parkowania i do 30 minut wynajmu nie zostaną naliczone Ci żadne opłaty. Jeśli wypożyczysz rower poza Strefą Parkowania i zwrócisz go na koniec wynajmu do Strefy Parkowania – otrzymasz bonus do wykorzystania na kolejne przejazdy!
Szczegóły dotyczące opłat znajdziesz na stronie: https://rowery.nowydwormaz.pl/

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy]

Newsletter