Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Punkty szczepień przeciw COVID-19 w powiecie nowodworskim.

  Szczepienia przeciw COVID-19 w powiecie nowodworskim

  2021.01.14

  15 stycznia rozpocznie się kolejny etap Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.
  Najpierw zaszczepieni zostaną seniorzy powyżej 80. roku życia. Rejestracja dla tych osób potrwa od 15 do 21 stycznia.
  Od 18 do 22 stycznia odbędą się szczepienia mieszkańców domów pomocy społecznej i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Pensjonariusze zostaną zaszczepieni w miejscach pobytu przy pomocy mobilnych punktów.
  Od 22 stycznia rozpocznie się rejestracja dla seniorów powyżej 70. roku życia. Początek szczepień tej grupy osób zaplanowano na 25 stycznia.
  Na terenie powiatu nowodworskiego funkcjonuje 10 punktów szczepień - szczegóły znajdują się na załączonej grafice (dane pochodzą ze strony www.gov.pl - https://www.gov.pl/web/szczepimysie/punkty-szczepien).

  W jaki sposób się zarejestrować lub pomóc seniorom w rejestracji?

  - poprzez numer telefonu 989 - do zapisu potrzebny jest PESEL i numer telefonu komórkowego. Po wyborze terminu i miejsca szczepienia otrzymamy SMS z potwierdzeniem,
  - poprzez bezpośredni kontakt z wybranym punktem szczepień,
  - elektronicznie poprzez e-Rejestrację (szczegóły pod linkiem: https://pacjent.gov.pl/aktu.../e-skierowanie-juz-obowiazkowe). Do tego sposobu rejestracji potrzebny jest Profil Zaufany.

  Więcej informacji dotyczących akcji szczepień można znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/.../szcze.../od-kiedy-moge-sie-zaszczepic

 • Zima z NOK-iem 2021

  Zima z NOK-iem 2021

  2020.12.23

  Ferie tuż tuż! Dlatego śpieszymy do Was z naszymi propozycjami. Tym razem spotkamy się tylko on-line, ale obiecujemy, że będzie ciekawie i magicznie!

 • Komunikat dla cudzoziemców załatwiających sprawy w Wydziale Spraw Obywatelskich

  Komunikat dla cudzoziemców załatwiających sprawy w Wydziale Spraw Obywatelskich

  2020.11.12

  W związku z ograniczeniem w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego bezpośrednia obsługa cudzoziemców w Wydziale Spraw Obywatelskich ( uzyskanie numeru PESEL lub dokonanie czynności meldunkowych), będzie możliwa wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym pod nr tel.22 51 22 261. 

 • Dymiące kominy na tle zachodzącego słońca

  Rusza inwentaryzacja źródeł ciepła!

  2020.11.05

  W najbliższych dniach na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego rozpocznie się inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła. Miasto realizuje to zadanie dzięki wsparciu z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020”.

   

 • Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu od 7 października 2020

  Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu od 7 października 2020

  2020.11.05
  Szanowni Państwo,
  7 października 2020 roku potwierdzono zakażenie koronawirusem u Zastępcy Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego. W związku z powyższym od dziś do odwołania wprowadzamy ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Budynek zostanie poddany gruntownej dezynfekcji, a większość pracowników będzie wykonywać swoje obowiązki w trybie zdalnym.
  Bezpośrednia obsługa mieszkańców prowadzona będzie jedynie w Urzędzie Stanu Cywilnego i Wydziale Spraw Obywatelskich. W USC jednocześnie obsługiwana będzie jedna osoba, a w Wydziale Spraw Obywatelskich dwie osoby. W sposób tradycyjny USC będzie sporządzał wyłącznie akty nowonarodzonych dzieci oraz bieżące akty zgonu.
  Każda osoba wchodząca do Urzędu będzie musiała mieć zasłonięty nos i usta, a także zdezynfekować ręce.
   
   
 • Ostrzeżenie meteorologiczne!

  Ostrzeżenie meteorologiczne!

  2021.01.18

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Warszawie ostrzega przed silnym mrozem, który może wystapić na terenie powiatu nowodworskiego. Teperatura minimalna w nocy 18/19.01  od -18 do -15 C

 • Prognoza pogody dla województwa mazowieckiego

  Prognoza pogody dla województwa mazowieckiego

  2021.01.15

  Prognoza pogody dla województwa mazowieckiego na 15-17.01.2021 r.

 • Herb powiatu nowodworskiego.

  Nieodpłatna pomoc prawna w czasie obowiązywania stanu epidemii

  2021.01.13

  Pomoc prawna w punkcie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, odbywa się za pomocą środków porozumiewania na odległość tj. telefon oraz e-mail, w pełnych godzinach pracy punktu

 • Zdjęcia psów, kotów, papugi, rybki i chomika.

  Wspólnie tworzymy galerię zdjęć - Nowodworskie zwierzęta domowe

  2021.01.05

  Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wzięcia udziału w tworzeniu galerii zdjęć naszych pupili pt. „Nowodworskie zwierzęta domowe”

 • Życzenia świąteczne od ZO2

  Życzenia świąteczne od ZO2

  2020.12.23

  Niech choć na chwilę znikną wszystkie troski i zmartwienia. Niech Nowy Rok  2021 przyniesie nadzieję na spokojne i zdrowe jutro, oraz upragniony powrót do normalności życzy Zarząd Osiedla nr 2 „Osiedle Młodych” Mirosława Boroń i Marianna Mielczarek

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter