Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Na górnym niebieskim tle napis łapki i łapy skałdający się w wielokolorowych elementów ozdobnych. Na dolnym czerwonym tle szczegóły dotyczące rodzinnych warsztatów ceramicznych napisane białą czcionką.

  Rodzinne warsztaty ceramiczne - Gliniane Łapki i Łapy!

  2022.09.30

  Zapraszamy do udziału w kolejnych warsztatach ceramicznych dla rodzin - Gliniane Łapki i Łapy. Warsztaty odbędą się 22.10.2022 r. w pracowni plastycznej Nowodworskiego Ośrodka Kultury

 • Z lewej strony aktor w kostiumie szczurka wychylający się z brązowego kosza z napisem BIO, z lewej aktorka w kostiumie gąsienicy w białej kamizelce w czerwone kwiaty.

  Poranek z teatrem - Śmiecio Eko Baja

  2022.09.27

  22.10.2022 r. zapraszamy do Nowodworskiego Ośrodka Kultury na spektakl Teatru & Wydawnictwa Art. „La Lola” pt. „Śmiecio Eko Baja”

 • W środku plakatu dwa zdjęcia Marty Sosnowskiej oraz Wojtka Gęsickiego. Dookoła zdjęć na czerwonym tle pomarańczowe i fioletowe kwiaty.

  Biesiadne śpiewanie

  2022.09.27

  Marta Sosnowska i Wojtek „Zaułek” Gęsicki zapraszają 14 października 2022 r. do wspólnego śpiewania. Już wkrótce usłyszymy ich w nowym programie pt. „Biesiadne śpiewanie”. Usłyszymy w nim znane i najpopularniejsze piosenki takie jak Cicha woda, Kawiarenki, Rudy rydz, Serduszko puka, Balladę o Felku Zdankiewiczu, oraz wiele innych

 • W górnym prawym rogu ręka trzymająca worek śmieci na tle pojemników ze śmiećmi. Na dole niebieski kosz na śmieci z logo promocyjnym miasta. Na niebieskim tle informacje dotyczące weryfikacji deklaracji śmieciowej.

  Kontynuujemy weryfikację deklaracji śmieciowych!

  2022.09.26

  Dane, które zostały przekazane gminie w ubiegłym roku, pomogły w weryfikacji wielu deklaracji z domów jednorodzinnych i zmobilizowaniu właścicieli do ich zmiany.

  W tym roku poddamy weryfikacji również deklaracje z domów wielorodzinnych - porównując liczbę osób zgłoszonych w lokalach z liczbą osób zgłoszonych pod takim adresem w OPS, szkołach, przedszkolach i analizując zużycie wody

 • W białym kole czarny rysunek domu, obok dziewczynka i chłopiec, napis Galeria Miła. Na dole na tle chmur czarne szkice: książek, dłoni z piórem, pięciolnii z nutami. Na błękitnym tle informacje dotyczące spotkania "Przy kawie o literaturze, ale nie tylko".

  Przy kawie o literaturze, ale nie tylko

  2022.09.23

  Mira Białkowska, Katarzyna Buszyńska, Marlena Konsek, Joanna Berdyn, Janina Klimiuk-Popielak i Grzegorz Sorbian, ci co sztukę miłują, a nawet ją uprawiają, 16.10.2022 r. na spotkanie zapraszają Przy kawie o literaturze, ale nie tylko”

 • Zaproszenie na wernisaż „Pejzaż Polski w malarstwie Wojciecha Adama Witkowskiego” 30 września 2022 r. godz. 18:00 w Nowodworskim Ośrodku Kultury na tle zdjęcia autora malującego obraz.

  Pejzaż Polski w malarstwie Wojciecha Adama Witkowskiego

  2022.09.23

  Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza 30 września 2022 r. do Galerii Łącznik na wernisaż wystawy pt. „Pejzaż Polski w malarstwie Wojciecha Adama Witkowskiego”

 • Hulajnogi ścigały się w Twierdzy

  Hulajnogi ścigały się w Twierdzy

  2022.09.22

  W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Modlinie Twierdzy rozpoczęliśmy rywalizację sportową. Na pierwszy ogień poszły hulajnogi. W zawodach, 17 września wystartowało sześćdziesięciu uczniów, największa grupa startujących była z klas I-III. Zmagania na trasie były bardzo zacięte, walka trwała do ostatniego metra

 • Nowy nabór do V edycji Akademii Menadżera Innowacji. Kształ mózgu z wielokolorowych kwadracików zakończony czarnym przewodem z wtyczką.

  Akademia Menadżera Innowacji

  2022.09.22

  W związku z dużym zainteresowaniem IV edycją szkoleniowo-doradczego programu Akademia Menadżera Innowacji, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła rekrutację do V edycji AMI, która potrwa do 14 października br. Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa mogą już składać wnioski do udziału w V edycji AMI

 • Kobieta dotyka ramię młodego chłopaka. Więcej niż kino. 30.09.2022 godz. 18:30 prezentacja filmu "Żużel" w reż. Doroty Kędzierzawskiej.

  Żużel w NOK-u

  2022.09.21

  30 września 2022 r. zapraszamy do Nowodworskiego Ośrodka Kultury na kolejne spotkanie z cyklu „Więcej niż kino”. Tym razem zaprezentujemy film pt. „Żużel” w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej. Gościem wieczoru będą reżyserka Dorota Kędzierzawska i aktorka Jagoda Porębska.

 • Na tle skrzypiec informacje dotyczące nauki gry na skrzypcach w Nowodworskim Ośrodku Kultury.

  Nauka gry na skrzypcach

  2022.09.21

  Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na lekcje gry na skrzypcach

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter