Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Monodram w NOK-u

Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na monodram Seks, prochy i rock & roll.

Spektakl dla widzów dorosłych.

23.11.2023r., godz. 19.00.

karta wstępu 50 zł.

Hubert Jarczak:

„To będzie jazda bez trzymanki. Wspólny spacer po linie rozciągniętej pomiędzy dwiema wieżami WTC, niczym Philippe Petit. Emocje gwarantowane!

Jestem pewien, że będziecie Państwo długo wspominali wieczór spędzony z Ericiem Bogosianem i ze mną”.

autor: Eric Bogosian

obsada: Hubert Jarczak

oprawa graficzna: Marzena Wojtczuk

scenografia i kostiumy: Marzena Wojtczuk

reżyseria: Hubert Jarczak

przekład: Sławomir Michał Chwastowski

czas trwania: 1h20m

„Seks, prochy i rock & roll" Erica Bogosiana w przekładzie Sławomira Michała Chwastowskiego. To głośny i mocny tekst, wielokrotnie nagradzany na światowych festiwalach, o który można powiedzieć „

kultowy”. Czasem zabawny, czasem ironiczny, piętnujący szaleństwo rzeczywistości. Będzie śmiesznie, ale będzie i refleksyjnie, a na scenie zobaczycie niezrównanego Huberta Jarczaka wcielającego się role pięciu mężczyzn z różnym doświadczeniem życiowym i perspektywą. Autor E. Bogosian w ironiczny sposób portretuje ludzi o różnym statusie społecznym i materialnym, a jego bohaterowie to żałośni frustraci, momentami odrażający, to znów budzący współczucie. Szukają własnego miejsca w brutalnej rzeczywistości, którą sami współtworzą. Czyniąc z pieniędzy, seksu, narkotyków współczesne fetysze, wpadają w sidła zastawione przez samych siebie.

Hubert Jarczak ur. 22.08.1984 r. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Studia ukończył w 2009 roku. Debiutował w Teatrze Polonia w Warszawie w spektaklu „Bagdad Cafe” w reżyserii Krystyny Jandy. Aktualnie Huberta można zobaczyć na deskach Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Zagrał w filmach takich jak: „Afonia i pszczoły”, „Wenecja” Jana Jakuba Kolskiego czy „Łóżko” Carlosa Kasuskiego. W serialu „Pierwsza miłość'' wcielał się w postać Aleksa.

Obecnie znany jest z roli doktora Beniamina Vicka w cieszącym się dużą popularnością serialu „Na sygnale”.

Bilety do nabycia w kasie ośrodka kultury, na www.biletyna.pl i biletomacie (płatność tylko kartą płatniczą) w Kasynie Oficerskim Modlin Twierdza, ul. Gen. Ledóchowskiego 160.

  • autor: Bartosz Kłosowski
  • Półnagi mężczyzna w fartuszku z nadrukowanymi mięśniami...

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od godz. 8.00 do 16.00.

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

Wydział Spraw Obywatelskich w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter