Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Wielcy Nieobecni - koncert Alicji Borkowskiej z córką Vesną

Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Alicji Borkowskiej z córką Vesną Leszczyńską pt. "Wielcy Nieobecni".

Kilka słów od Alicji:

"Z pewną nieśmiałością pragnę Państwa zaprosić na mój koncert. Jestem bardzo wzruszona tym, że dla Was zaśpiewam tu, w pięknym klubie garnizonowym w Twierdzy, bo tu są moje artystyczne korzenie, tu się wychowałam i na tej scenie stawiałam swoje pierwsze kroki. Dziś, po wielu latach znowu tu wystąpię! Zaśpiewam dla Was najpiękniejsze piosenki tych, których już nie ma wśród nas, ale dzięki swojemu talentowi stali się nieśmiertelni. Zagrają ze mną moi przyjaciele - Piotr Rodowicz na kontrabasie i Piotr Malicki na gitarach, a swoim pięknym głosem wesprze nas moja córka Vesna, którą też znacie, bo tu się wychowała.

Zapraszam zatem w podróż sentymentalną, w świat pięknych melodii i wzruszających słów. Na koncert piosenek dobrze Wam znanych, ale i też takich, które być może usłyszycie pierwszy raz w życiu. Do zobaczenia".

30 listopada 2023 r., godz. 19:00.

Kasyno Oficerskie w Modlinie Twierdzy, Nowodworski Ośrodek Kultury, ul. Ledóchowskiego 160, Nowy Dwór Mazowiecki.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie Nowodworskiego Ośrodka Kultury (ul. I. Paderewskiego 1a), na biletyna.pl i w biletomacie w Kasynie Oficerskim w Modlinie Twierdzy (ul. Ledóchowskiego 160 - płatność tylko kartą płatniczą).

  • Bilety ze zniżką na Nowodworską Kartę Seniora i Nowodworska Kartę Familijną do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
  • Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Rewitalizacja i modernizacja Garnizonowego Kasyna Oficerskiego jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPOWM 2014 – 2020

Działanie 5.3 Dziedzictwo kulturowe, tytuł projektu „Wzrost regionalnego potencjału turystycznego poprzez rewaloryzację dawnego Kasyna Oficerskiego w Twierdzy Modlin”, „Stworzenie funkcji kulturowych, w tym edukacyjnych,w dawnym Kasynie Oficerskim w Twierdzy Modlin”, „Adaptacja historycznego obiektu dawnego Kasyna Oficerskiego na cele turystyczne oraz kulturalno - edukacyjne”

Działanie 6.2 Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych, tytuł projektu „Aktywizacja społeczna i gospodarcza obszaru rewitalizowanego poprzez rozwój infrastruktury dawnego Kasyna Oficerskiego w Twierdzy Modlin.

  • autor: Paulina Łucarz
  • Brunetka w jasnej połyskującej sukience i białym płaszczu.

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od godz. 8.00 do 16.00.

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

Wydział Spraw Obywatelskich w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter