KIEROWNICTWO URZĘDU MIEJSKIEGO
Jacek Kowalski - Burmistrz Miasta
Janusz Mikuszewski - Z-ca Burmistrza Miasta
Jacek Gereluk - Sekretarz Miasta
Anna Palczowska - Skarbnik Miasta
RADA MIEJSKA
Bisialski Krzysztof – Przewodniczący Rady Miejskiej
Biliński Roman – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Nadrzycka Grażyna – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej
Plackowski Jerzy – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Radni
Boroń Mirosława
Brzeziński Ryszard
Brzozowska Grażyna
Ciesielski Marek
Dylewska Wioletta
Gluba – Stasiak Monika
Kowalska Agnieszka
Kubiak – Falęcka Agnieszka
Michałowski Sławomir
Nasiadka Krystyna
Ozdarski Marcin
Paszkiewicz Justyna
Reginis Tomasz
Rusek Beata
Sosińska Angelika
Świokło Michał
Zaremba Adrian
Komisja Rewizyjna
Brzeziński Ryszard – Przewodniczący Komisji
Brzozowska Grażyna – członek Komisji
Gluba–Stasiak Monika – członek Komisji
Ozdarski Marcin - członek Komisji
Paszkiewicz Justyna – członek Komisji
Reginis Tomasz – członek Komisji
Sosińska Angelika – członek Komisji
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Dylewska Wioletta - Przewodnicząca Komisji
Ciesielski Marek – członek Komisji
Kowalska Agnieszka – członek Komisji
Michałowski Sławomir - członek Komisji
Nasiadka Krystyna – członek Komisji
Paszkiewicz Justyna – członek Komisji
Sosińska Angelika – członek Komisji
Komisja Finansów
Biliński Roman – członek Komisji
Ciesielski Marek – Przewodniczący Komisji
Dylewska Wioletta – członek Komisji
Kowalska Agnieszka – członek Komisji
Kubiak – Falęcka Agnieszka – członek Komisji
Plackowski Jerzy – członek Komisji
Rusek Beata – członek Komisji
Komisja Komunalna i Bezpieczeństwa
Biliński Roman – członek Komisji
Boroń Mirosława – członek Komisji
Dylewska Wioletta – członek Komisji
Michałowski Sławomir – członek Komisji
Nadrzycka Grażyna – członek Komisji
Nasiadka Krystyna – Przewodnicząca Komisji
Świokło Michał – członek Komisji
Komisja Oświaty
Boroń Mirosława – członek Komisji
Brzozowska Grażyna – Przewodnicząca Komisji
Gluba–Stasiak Monika – członek Komisji
Nadrzycka Grażyna – członek Komisji
Paszkiewicz Justyna – członek Komisji
Rusek Beata – członek Komisji
Zaremba Adrian – członek Komisji
Komisja Spraw Społecznych
Brzeziński Ryszard – członek Komisji
Kubiak – Falęcka Agnieszka - członek Komisji
Ozdarski Marcin – członek Komisji
Plackowski Jerzy – członek Komisji
Reginis Tomasz – Przewodniczący Komisji
Świokło Michał – członek Komisji
Zaremba Adrian – członek Komisji