Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Jak założyć konto do korzystania z NDMki?

Założenie konta do obsługi NDMki jest bardzo proste. Pobierz aplikację telefonem ze strony https://my.roovee.eu, zarejestruj się podając jedynie swój numer telefonu. Kartą lub przelewem zasil swoje nowe konto. Opłata inicjalna (do wykorzystania na przejazdy z możliwością zwrotu) to minimum 10 zł. Po dotarciu środków na Twoje konto – możesz już korzystać z NDMki.
Aby wypożyczyć rower wystarczy, że zeskanujesz QR kod z kierownicy, albo z zamka na tylnym kole. Rower zostanie odblokowany i pozostanie do Twojej dyspozycji do momentu, kiedy zakończysz wynajem zamknięciem blokady na tylnym kole.
Aplikacja którą masz na swoim telefonie będzie informowała Cię o wszystkich ważnych kwestiach związanych z wypożyczeniem pojazdu, w tym prezentowała będzie lokalizacje rowerów, obszar funkcjonowania NDMki, rozmieszczenie stref parkowania, stan Twojego konta.
Nie korzystasz ze smartfona? To nie jest problem! Załóż konto na stronie https://my.roovee.eu, po czym kartą lub przelewem zasil swoje nowe konto. Zaakceptuj regulamin i zapamiętaj swój TELEKOD! Opłata inicjalna (do wykorzystania na przejazdy z możliwością zwrotu) to minimum 10 zł. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 88 77 66 833, podaj numer roweru, który chcesz odblokować, a następnie swój TELEKOD i ciesz się jazdą.

Rower wypożyczysz również korzystając z SMSa. Załóż konto na stronie https://my.roovee.eu, po czym kartą lub przelewem zasil swoje nowe konto. Zaakceptuj regulamin i zapamiętaj swój TELEKOD! Uruchom pojazd wysyłając SMSa na numer 539 569 930 o treści start NUMER_ROWERU, który chcesz wypożyczyć, a następnie postępuj zgodnie z komunikatami SMS i ciesz się jazdą.
Zapoznaj się z Regulaminem korzystania z NDMki, dostępnym na stronie https://rowery.nowydwormaz.pl/regulamin

wyświetl galerię w Cooliris
  • Założenie konta do obsługi NDMki.
  • Założenie konta do obsługi NDMki.
  • Założenie konta do obsługi NDMki.
  • Założenie konta do obsługi NDMki.
  • Screenshot_2019-07-31-14-25-31
  • Założenie konta do obsługi NDMki.
  • Założenie konta do obsługi NDMki.

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy]

Newsletter